10 results in search
$349,900
35
113 Woodcliff Road Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,421
Dom 2
$1,200,000
40
174 Lunker Bass Lane Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,273
Dom 4
$1,450,000
90
23455 Green Shores Drive Shell Knob MO 65747

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,497
Dom 5
$499,000
-$26,000
91
97 Sparrow Lane Shell Knob MO 65747

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,864
Dom 6
$525,000
-$25,000
48
25067 Farm Road 1266 Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,459
Dom 12
$189,000
-$8,400
23
29116 Nottinghill Shell Knob MO 65747

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 992
Dom 37
$1,500 / mo
18
350 Campbell Point Road #1 Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom 37
$420,000
38
48 Clearspring Road Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,617
Dom 47
$384,000
50
26385 Rustic Road Road Shell Knob MO 65747

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,632
Dom 84
$479,000
27
26742 Royal Point Shell Knob MO 65747

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,105
Dom 191