34 results in search
$225,000
4
00000 Lot 21 Birch Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,297
Dom 0
$289,900
28
200 Apostle Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,308
Dom 0
$86,900
45
73 Larue Street Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 0
$175,000
24
1461 Welch Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,300
Dom 0
$69,900
32
361 Larue Street Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,221
Dom 0
$119,900
25
448 Corewood Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 899
Dom 0
$300,000
39
250 Little Road Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 760
Dom 0
$172,500
-$7,400
11
198 Wright Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 1
$665,000
73
67 Fishermans Tale Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,608
Dom 2
$349,000
-$26,000
81
84 Starbright Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 3
$400,000
-$15,000
42
710 Hilltop Vista Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,176
Dom 3
$380,000
-$5,000
72
423 Eagle Drive Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,438
Dom 6
$380,000
-$5,000
58
425 Eagle Drive Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,438
Dom 6
$329,900
30
183 Three Pines Circle Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 7
$210,000
45
128 Thundering Pines Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,058
Dom 7
$255,000
31
71 Romans Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,622
Dom 8
$469,900
43
143 Santana Circle Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,529
Dom 8
$309,900
-$10,000
35
96 Rainbow Hill Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 922
Dom 10
$484,900
-$5,000
54
150 Live Oak Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,370
Dom 10
$350,000
40
104 Jacobs Ridge Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,715
Dom 13
$345,000
54
48 Holiday Hideaway Ct Reeds Court Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 908
Dom 15
$399,000
27
311 Tipton Mountain Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,323
Dom 27
$274,900
51
55 Kearney Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,484
Dom 29
$184,900
11
134 Wright Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,443
Dom 34
$189,700
51
439 Driftwood Lane Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,644
Dom 37
$495,000
44
47 Old Oak Hill Drive #31 Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,137
Dom 48
$360,000
46
46 Teak Drive #17 Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,137
Dom 48
$224,900
34
49 Romans Road Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,338
Dom 51
$450,000
46
13 Koa Drive #19 Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 820
Dom 59
$390,000
40
20 Teak Drive #15 Reeds Spring MO 65737

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,137
Dom 78