48 results in search
$336,200
22
541 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,814
Dom 2
$419,500
36
114 Douglas Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,457
Dom 3
$347,000
23
570 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,671
Dom 3
$319,000
19
565 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 9
$355,000
22
571 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,814
Dom 9
$369,000
12
583 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,892
Dom 9
$307,000
18
530 Riggs Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,655
Dom 25
$257,000
-$6,000
21
1461 General Parson Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,016
Dom 29
$307,000
18
560 Raegan Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,655
Dom 31
$295,000
23
540 Raegan Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 31
$294,000
23
570 Raegan Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 31
$317,000
19
590 Raegan Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,788
Dom 31
$355,000
22
553 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,814
Dom 37
$319,000
19
535 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 37
$314,000
19
558 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 37
$324,500
$2,500
19
540 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 37
$319,000
19
547 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 38
$299,000
23
911 Sagely Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 39
$313,000
19
550 Raegan Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,788
Dom 39
$335,000
22
941 Sagely Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,034
Dom 52
$317,000
17
421 Maya Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,637
Dom 53
$313,500
17
401 Maya Prairie Grove AR 72753

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,637
Dom 53
$342,000
23
411 Maya Prairie Grove AR 72753

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,097
Dom 53
$326,000
19
516 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 60
$323,000
19
517 Nevada Farmington AR 72730

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 60
$344,000
23
559 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,671
Dom 60
$358,000
$8,000
22
546 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,814
Dom 60
$359,000
-$9,000
12
522 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,892
Dom 60
$385,000
23
523 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,110
Dom 60
$394,000
$6,000
23
552 Nevada Farmington AR 72730

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,110
Dom 60