49 results in search
$319,000
30
1 Dogwood Holiday Island AR 72631

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 2
$699,000
33
40 Twin Peak Holiday Island AR 72631

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,333
Dom 2
$150,000
28
9 Starlite Eureka Springs AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,042
Dom 9
$435,000
42
17 La Costa Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,014
Dom 14
$215,000
25
16 Sunset Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 18
$250,000
-$15,000
27
1 Landing #28 Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,570
Dom 20
$440,000
-$10,000
21
3 Leatherwood Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,304
Dom 21
$198,000
22
11 Ironwood Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,160
Dom 22
$166,500
22
45 Blue Water Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 23
$425,000
31
56 Country Club Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,396
Dom 27
$242,000
31
12 Wedgewood Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,548
Dom 27
$1,100,000
54
45 Sailboat Holiday Island AR 72631

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,578
Dom 34
$230,000
29
15 Venus Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,232
Dom 35
$550,000
57
2 Wild Turkey Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,305
Dom 38
$239,000
-$11,000
19
26 Mission Hills Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 39
$250,000
16
36 Danube Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,512
Dom 44
$350,000
41
5 Horseshoe Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,029
Dom 48
$375,000
29
29 Indian Wells Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,770
Dom 48
$295,000
23
11 Hillcrest Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,623
Dom 53
$175,000
45
45 Blue Water #1 Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 56
$489,900
60
4 Quail Run Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,880
Dom 59
$125,000
27
3 White Oak Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 952
Dom 70
$342,500
30
24 Indian Wells Holiday Island AR 72631

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,932
Dom 72
$880,000
42
83 Sailboat Holiday Island AR 72631

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,931
Dom 77
$425,000
29
27 Horseshoe Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,090
Dom 86
$235,000
-$9,900
19
80 Table Rock Holiday Island AR 72631

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,199
Dom 91
$390,000
29
43 Hills Holiday Island AR 72631

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,826
Dom 95
$329,700
34
17 Saint Andrews Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,265
Dom 115
$472,000
35
2 Fairway Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,976
Dom 125
$385,000
60
66 Shields Spur #112 Holiday Island AR 72631

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,254
Dom 129