35 results in search
$410,000
43
104 Ridge Haven Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,338
Dom 1
$273,000
24
1218 Laura Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,668
Dom 1
$249,900
27
106, 108, 110 Church Berryville AR 72616

Beds
Baths
Sq.Ft. 4,200
Dom 4
$499,000
37
1513 Bobby Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,651
Dom 5
$999,000
12
1058 CR 401 Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,048
Dom 13
$999,000
12
1090 CR 401 Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,048
Dom 13
$529,900
34
82 County Road 327 Berryville AR 72616

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,172
Dom 19
$999,900
60
No Address Listed Berryville AR 72616

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 6,978
Dom 33
$400,000
54
38 Wilson Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,532
Dom 33
$249,000
25
308 Hanna Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,521
Dom 34
$249,900
21
800 College Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,560
Dom 37
$925,000
-$25,000
48
5421 Highway 143 Berryville AR 72616

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,720
Dom 41
$1,730,000
59
9447 Highway 143 Berryville AR 72616

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 6,032
Dom 43
$499,000
44
205 Hillcrest Berryville AR 72616

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,667
Dom 48
$279,000
-$16,000
10
271 CR 510 Berryville AR 72616

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 576
Dom 51
$275,000
44
108 Springfield Berryville AR 72616

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,634
Dom 51
$339,000
26
714 Circle. Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,414
Dom 56
$229,000
27
2718 Highway 21 S Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,304
Dom 58
$269,000
16
503 Locust Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,811
Dom 61
$265,000
-$4,000
19
1312 Hank Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,692
Dom 62
$329,900
30
113 Matty Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,892
Dom 62
$895,000
58
2759 County Road 411 Berryville AR 72616

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,100
Dom 100
$299,000
39
117 Paradise Cove Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,064
Dom 112
$379,990
-$20,009
42
1395 County Road 403 Berryville AR 72616

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 4,280
Dom 118
$749,000
49
1204 County Road 215 Berryville AR 72616

Beds
Baths
Sq.Ft. 5,340
Dom 176
$839,000
60
510 Madison Berryville AR 72616

Beds
Baths
Sq.Ft. 16,404
Dom 184
$339,900
-$10,000
37
1502 Springfield Berryville AR 72616

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,080
Dom 188
$315,000
31
102 Paradise Cove Berryville AR 72616

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,088
Dom 211
$274,900
36
1210 Laura Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,732
Dom 246
$475,000
35
3122 and 3124 Highway 21 Berryville AR 72616

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,914
Dom 254